Apartamenty Zapałczana 2018-09-18T14:12:54+00:00

APARTAMENY ZAPŁCZANA to nowy projekt realizowany w zielonej części Pragi Południe. Jest to unikatowa inwestycja składająca się z trzech 2 piętrowych budynków- całość liczy 24 mieszkania. W trosce o komfort mieszkańców w każdym z budynków zaprojektowanych zostało jedynie 8 mieszkań. Jest to inwestycja dla tych, którzy cenią sobie spokój, kameralność i zielone otoczenie. APARTAMENY ZAPŁCZANA to idealna opcja dla osób, które chcą zmienić mieszkanie na większe, szukają własnej enklawy, gdzie będą mogły się zrelaksować z dala od zgiełku centrum Stolicy.

Kompleks APARTAMENTY ZAPAŁCZANA składa się z 3 niewielkich budynków. W trosce o komfort lokatorów w każdym z nich zaprojektowanych zostało jedynie 8 mieszkań. Na piętrze zlokalizowane są tylko 2-3 mieszkania. Każde z mieszkań posiada niepowtarzalny i wyjątkowo przemyślany układ, co daje optymalne wykorzystanie przestrzeni. Do dyspozycji Klientów oferujemy apartamenty 2, 3, 4 i 5 pokojowe. Mieszkania mają powierzchnię od 45m2 do 108m2.

Prosta szlachetna architektura budynków wpisuje się z otaczającą zabudowę. Niewątpliwą zaletą inwestycji jest jej lokalizacja. Budynki są usytuowane przy ul. Zapałczanej, róg Wiarusów. Okolica charakteryzuje się przede wszystkim dużą ilością zieleni i rewelacyjnym połączeniom komunikacyjnym z Centrum miasta. W pobliżu znajduje się Park im. Leśnika gdzie mieszkańcy będą mogli aktywie wypoczywać. W niewielkiej odległości znajduje się także CH KING CROSS PRAGA i PROMENADA, place zabaw i przedszkola.
Infrastruktura jest bogata w liczne połączenia autobusowe i tramwajowe.
Inwestycja APARTAMENTY ZAPAŁCZANA znajduje się na Gocławku przy ulicy Zapałczanej,  7 km od centrum miasta.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie i ponad 20 letnią obecność na rynku mieszkaniowym w Stolicy stosujemy jedynie uznane technologie. W dbałości o jakoś wykonania sięgamy po najwyższej jakości materiały,współpracujemy z najlepszymi wykonawcami i zaufanymi dostawcami. Zapewniamy bezpieczeństwo finansowania (środki własne) oraz ochronę środków Klienta w postaci rachunku powierniczego.

 1-pokojowe  2-pokojowe  3-pokojowe  4-pokojowe  5-pokojowe  zajęte
Skontaktuj się
z nami
Zadzwoń i umów się na spotkanie
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK: 9:00 - 18:00
SOBOTA: 9:00 - 15:00
Każdy dzień po umówieniu się telefonicznym
TRANSLATE